Ładowarka Disk Orzech 15W

Ładowarka Disk Orzech 15W

194,31 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni

Ładowarka indukcyjna o mocy 15W wykonana z drewna orzecha amerykańskiego.

Ilość

  Zgodność ze standardem Qi

Moc ładowania do 15 W - w zależności od ładowanego urządzenia.

  Ładowanie bez zdejmowania etui

Współpracuje ze wszystkimi etui, które mają do 4mm grubości oraz nie posiadają metalowych elementów.

  Bezpieczeństwo

Zabezpieczenie przed przeciążeniem i zwarciem oraz zaawansowana kontrola temperatury.

# Naturalne materiały i proste wzornictwo: ładowarka jest wykonana ręcznie z naturalnego drewna, każda sztuka jest unikatowa - różni się rysunkiem słojów i odcieniem. Filcowa podkładka z wełny merynosów chroni przed zarysowaniami. Ładowarka produkowana jest w Polsce. 

# Nowoczesna technologia: moc ładowania 15W. Możliwość wygodnego ładowania telefonu w etui o grubości do 4 mm, bez metalowych elementów. W zestawie znajduje się kabel USB-C o długości 150 cm. 

# Kompatybilność: smartfony zgodne ze standardem ładowania bezprzewodowego (Qi). Kompatybilna z : Apple iPhone 8 i nowsze, Apple AirPods, Samsung Galaxy S6 i nowsze, Huawei Mate 20 Pro, P30 Pro i nowsze, Xiaomi Mi 9 i nowsze.

# Bezpieczeństwo: ładowarka posiada certyfikat CE i RoHS. Jest wyposażona w zabezpieczenie przed przegrzaniem. Każdy egzemplarz jest sprawdzany przed wysyłką do kupującego. W celu uzyskania najlepszej mocy ładowania należy użyć ładowarki AC kompatybilnej z Quick Charge 3.0 lub Power Delivery. 

# Proste i wygodne ładowanie: upewnij się, że twój telefon jest zgodny ze standardem Qi (ładowanie indukcyjne). Połóż telefon na środku ładowarki, aby cewka ładowania połączyła się z telefonem. Upewnij się, że etui twojego telefonu nie jest grubsze niż 4 mm i nie zawiera elementów metalowych.

Pośpiesz się! 18 pozostało w magazynie

Opinie

Twoja opinia

Ładowarka Disk Orzech 15W

Ładowarka indukcyjna o mocy 15W wykonana z drewna orzecha amerykańskiego.

Napisz swoją opinię

7 innych produktów w tej samej kategorii: